Lęk przed ruchomymi schodami

Jestem kobieta i mam 45 lat.Od około 2 lat mam ogromny problem by zejsc ze schodow,gdy sa szerokie lub strome.Jadac schodami ruchomymi ktos musi ze znajomych stac nizej,bym czula,ze moge na nie go liczyc spadajac.Stoje bokiem i tak panikuje w srodku... na dole płacze ze zdenerwowania,mam dosc zakupow i szybko chce wrocic do auta.Nie zejde ze schodow szerokich ,gdy nie mam sie czego zlapac,zaczyna mi swiat wirioac i mam wrazenie,ze upadne do przodu i rozbije sobie glowe.Mam tez klaustrofobie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza