Lęki, obawy, niepokoje, bóle brzucha przy depresji

lecze sie od 15 lat na depresję, byłam 1 raz w szpitalu psychiatrycznym,biore leki psycho.,ale jest mi i tak zle ,mam lęki,obawy,niepokoje,boję się wszystkiego,ciągle boli mnie głowa,brzuch,mam zawroty głowy,lekarze mnie badają i mówią,że nic mi nie jest,żyję w ciągłym stachu,że znowu będzie ni zle,że bę dę ciagle w łóżku leżeć,nikt nie może mi pomóc,a ja tak bardzo chcę być zdrowa,mam 64 lata.pozdrawiam marysia

Dzień dobry,

Może warto porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym również o innej formie pomocy - poza farmakoterapią ?