Lekkie plamienie, ból w krzyżu i ból podbrzusza a starania o dziecko

Witam, mam pytanie tydzień po miesiączce zauważyłam lekkie plamienie,ból w krzyżach i ból podbrzusza. Dodam, że staram się z mężem o dziecko ale to dopiero 2 miesiąc. Niepokoi mnie to, bardzo proszę o odpowiedz .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienia śródcykliczne mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub infekcją. Proponuję wykonać test ciążowy, w przypadku powtarzania się dolegliwości proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam