Liczba plemników w ejakulacie

Badania nasienia - Prośba o pomoc w diagnozie badań: Liczba plemników w 1 ml - 10 mln Liczba plemników w ejakulacie - 28 mln Objętość ejakulatu - 2,8 ml Suma Plemników o ruchu postępowym - 19 % Średni współczynnik kształtu główki - 8- % Średnia częstotliwość odchyleń bocznych - 32,1 Hz Po czterech godzinach: - szybki ruch postępowy - 6 % - wolny ruch - 1 % - niepostępowy ruch - 0 % - nieruchome - 93 % proszę o poomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Wyniki niestety nie są prawidłowe.