Luźny stolec po zażyciu 13 tabletki antykoncepcyjnej

Czy jestem zabiezpieczona? W srode rano okolo 30 min po zazyciu 13 tabletki v...n mini oddalam najpierw normalny potem troche luzny (papkowaty) stolec. Do konca dnia juz nie bylo zadnych epizodow toaletowych nadmienie ze dzien wczesniej zjadlam 2 jablka. Wieczorem odbylsm stosunek bez zabezpieczenia.Moje pytanie czy mam dzis (piatek) wziac dwie i potraktowac jak pominiecie? Czy normalnie do konca blistra? Czy ochrona jest zachowana? Czy moze pigulke 72 po?

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw, ciągłość antykoncepcji jest zachowana, proszę kontynuować przyjmowanie tabletek zgodnie z zaleceniami lekarza.