Macica mięśniakowata i obfite krwawienia

Stwierdzono macice mieśniakowata czekam na wynik badania histopatologicznego, mam ciagle krwawienia nie obfite od 3 tygodni. Bardzo sie boje choruje na arytmie serca okolo 20 lat , nadcisnienie 4 lata temu. Mam 47 lat i czy jedynym sposobem pozbycia sie dolegliwosci bedzie operacja czy jest szansa na leczenie farmakologiczne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji ocenić jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Postępowanie w dużej mierze będzie zależało od wyniku badania histopatologicznego. Proszę cierpliwie poczekać na wynik, a następnie niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa.