Mały biust w wieku 19 lat

Witam, mam 19 lat i mam takie pytanie. Czy w tym wieku mogą urosnąć mi jeszcze piersi, bo jeśli o to chodzi, to mam strasznie małe A. Nie zbyt dobrze się z tym czuję, poza tym u mnie w rodzinie wszyscy raczej mają dość duże piersi. Martwi mnie to. Proszę o odpowiedź.
19 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Rozmiar biustu to bardzo indywidualna cecha - zdecydowanie nie powinna Pani zatem porównywać się z pozostałymi kobietami z rodziny. Powinna Pani jednak wiedzieć, że okres wzrostu biustu ma Pani już za sobą. Jego rozmiar pozostanie już raczej niezmienny. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości jego budowy, proszę skonsultować się z lekarzem.