Masywne zaniki korowe w płatach skroniowych i czołowych

U męża TK wykazało masywne zaniki korowe w płatach skroniowych i czołowych. Zwapnienia w splotach naczyniowych, poszerzenie komory 3 bez cech wodogłowia. Struktury miąższu mózgowia bez zmian ogniskowych o charakterze patologicznym. dg. Zaawansowana choroba Alzheimera. Mąż choruje od 7 lat,od 5lat jest leżący.Przyjmuje Exelon 9,5mg w plastrach i Depakine300 oprócz leków na nadciśnienie i cholesterol. Czy jest prawidłowo leczony i czy diagnoza jest prawidłowa.Co jeszcze można zastosować w leczeni

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zna stan męża i będzie potrafił odnieść wynik do stanu i historii choroby.