Mąż nadużywający alkoholu

witam ja 56 lat mąż były rozwodnik nadużywa alkoholu po czym straszy że po mnie posprząta zabije odmawia lekarza psychologa mówi że mój brat rżnie wariata byle nie pracować brat jest upośledzony umysłowo ma pretensje ze kontaktuję się z jego córkami chcę rozwodu ale boję się ja mam depresje od 4 lat

Zachęcam do zgłoszenia się do Ośrodka Terapii Uzależnień- maja tam także ofertę pomocy psychologicznej i informacyjnej dla rodzin osób uzależnionych i osób współuzależnionych. Nie tylko zdiagnozują, ale także wesprą i wskażą możliwe drogi rozwiązania trudności.

Witam Panią. Poza problemem alkoholowym męża, z którym musi się Pani borykać ważniejsze w obecnej sytuacji jest według mnie Pani bezpieczeństwo. Agresja męża, jego groźby pod Pani adresem oraz pogarszające się Pani samopoczucie nie powinny pozwalać na odwlekanie zgłoszenia się po bezpośrednią pomoc. Proszę skorzystać z pomocy tej instytucji www.niebieskalinia.pl Na tej stronie znajdzie Pani wiele pomocnych informacji. Zanim umówi się Pani na wizytę bezpośrednią może Pani zadzwonić do poradni telefonicznej i porozmawiać o swojej sytuacji. Proszę jak najszybciej skorzystać z pomocy tej instytucji. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/