Mdłości i bóle brzucha po każdym pocałunku

Witam, zwracam się z prośbą o pomoc w moim dość nietypowym problemie. Mianowicie po każdym pocałunku z moją dziewczyną po spotkaniu występują u mnie mdłośći i ból brzucha, które czasami utrzymują się do następnego dnia. Wydaje mi się, że ich siła zależna jest od ilości pocałunków. Na pewno nie jest to związane ze stresem gdyż spędziliśmy ze sobą już sporo czasu i mamy już trochę pocałunków za sobą. Bardzo proszę o pomoc.

Kolejna ważna kwestia to pytanie, czy zawsze tak było? Czy jest to dyskomfort, który pojawił się niedawno? W jakich okolicznościach się pojawiło? Czy są wyjątki (sytuacje, gdy się całujecie, a czuje się Pan dobrze?). Objaw rozumiałabym jako somatyczną reakcję lękową związaną z emocjonalnymi aspektami Państwa relacji (np niepewności co do partnerki, lęku przed ciążą, lęku przed konsekwencjami w związku, lęku przed odpowiedzialnością itp).
Zachęcałabym do skorzystania z konsultacji psychologicznej, jeśli objawy nie ustąpią.

Witam,
czy zawsze czuł Pan mdłości podczas pocałunków z ta partnerką? Jak było z innymi? Czy objawy towarzyszą wszystkim pocałunkom teraz? Czy odczuwa Pan mdłości w innych okolicznościach? Należałoby poszukać innych przyczyn występujących dolegliwości. Jeżeli objawy występują tylko i wyłącznie podczas pocałunków sugerowałabym konsultację z psychoterapeutą, gdyż możliwa jest psychogenna etiologia symptomów i wskazana byłaby psychoterapia.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl