Mdłości, zawroty głowy i złe samopoczucie po odstawieniu marihuany

palilem maryhe wiele lat ostatnie pol roku nawet do 4 gram wiem duzo zucilem mam silna wole i nie chce juz palic zucilem odrazu maryhe i papierosy pierwsze 3 dni czulem sie swietnie ale teraz po 2 tyg umieram boli mnie wszystko anajgorsze mldlosci w brzuchu czasami zawroty glowy co mi jest prosze pomozcie mi

Witam. Opisane objawy nie wydają się mieć związku z zaprzestaniem palenie. Ani marihuana ani nikotyna nie mają bowiem tendencji do wywoływania uzależnienie fizycznego. Przyczyną jest prawdopodobnie wirusowa infekcja przewodu pokarmowego.