Mętny śluz, białe plamki na sutkach a miesiączka

Witam pomocy!!!!!!!!! Prosze o odp otoz jestem 2 dni przed okresem .moje cykle to 28 d prawdopodobnie owulacje miałam 1-2 października od dwóch dni pobolewa mnie brzuch mam sluz biały mętny dziwne uczucie jakby było mi czasami mokro ! Ale dzis rano zauważyłam na moich sutkach takie białe plamki?!!' Jakby pod skorą były białe plamki ?!!! Co to moze byc? !!! Piersi mnie bolą po bokach ale to tłumacze sobie okresem który powinnam dostac za 2 dni ale te plamki?!!prosze o odp

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania lekarskiego nie jestem w stanie udzielić Pani rzeczowej odpowiedzi. Mogę jedynie domyślać się, że ma Pani infekcję grzybicza dróg rodnych. Zachęcam do wizyty u ginekologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski