Miesiączki po łyżeczkowaniu macicy

Pod koniec marca br miałam łyzeczkowanie macicy poniewaz poroniłam 10 tc. Po 6 tyg nie wystapiła u mnie miesiączka, wtedy poszłam do lekarza gin. Okazało sie ze wszystko jest ok i dostałam luteine na wywołanie miesiączki.Po luteinie miesiączke dostałam za 2 dni było to 13 lipca. Trwała ok 6 dni. Od tamtej pory nie pojawiła sie u mnie kolejna miesiączka tj. w sierpniu i teraz we wrzesniu. Nie wiem co sie dzieje lekarz twierdzi ze po zabiegu wszystko sie zagoiło.Test ciążowy negatywny. Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak krwawienia może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.