Mocny katar i kaszel u półrocznego dziecka

Witam mam 6miesieczna corkie która ma od piątku kaszel i katar ,kaszel jest dosyć silny ale najgorzej jest w nocy bo często się budzi daje jej dużo picia i ogolnie pije nie ma goraczki ,czyscze jej nosek i widze poprawe ale kaszel ciagle ma.Pije mleko ale nie tak jak przedtem bo pila 180 a teraz 60 tez chcerbatkie tez daje jej sok z cebuli powinnam isc do lekarza czy jakos można samemu sobie z tym poradzić mieszkam w angli proszę o szybka odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.