Morfologia krwi a białaczka limfatyczna

Czy to bialaczka limfatycznia czy goraczka reumatyczna?kobieta34 lat.Morf.krwi: mało leukoc.(3.4 tys/ul -norma od 3.8-10),niski hematokryt ja 36% norma od 37),niskie neutrof. (ja 1.39 norma 2.5) i eozynof.(ja 0.08 norma od 0.10).Za dużo limfocyt.%(ja 46 norma do 45) i P-LCR(ja 46 -norma do 43).W rozmazie met. Schillinga mało gran.Segmentowane(ja36 norma od 40)monocyt.(ja 1 norma od 3)za dużo limfocyt.(ja 62 norma do 45).bóle stawów i klucie w sercu.2 mies mialam ranę z ropa.usg 2 stawy z płynem

Aleksander Ropielewski

Bez oceny całości stanu klinicznego i informacji odnośnie poprzedniej historii choroby trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie. Warto pogłębić diagnostykę o biopsję szpiku.