Możliwość ciąży po dotykaniu po narządach

Ostatnią miesiączkę miała 09.11.13r, a więc zgodnie z cyklem kolejna powinna pojawić się 05.12.13r. Jest 07.12, a miesiączki brak. Ostatni raz kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą 30.11.13r, nie doszło do pęknięcia prezerwatywy. Jednak 23.11 dotykaliśmy się po narządach, były to więc moje dni płodne. Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże, jeśli partner miał na rękach preejakulat, i wkładał ją do mojej pochwy? 2-3 dni przed okresem miałam objawy PMS: ból podburza, trądzik, ból piersi

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanej sytuacji ciąża jest mało prawdopodobna. Proponuję wykonać test ciążowy. Jeśli jest Pani w ciąży to powinien już wyjść dodatni.