Mrowienia i cierpnięcie kończyn a mdłości

Witam mam 25 lat a czuje się jak bmy miała z 60 I stertę badań za sobą. Od jakiegos roku mam bardzo dziwne dolegliwości typu bóle mięśni takie kręcenie bóle głowy dziwne uczucie pustki w żołądku mdłości (podczas gdy robi mi się nie dobrze zaczynam kichac). Do tego dochodzą dziwne mrowienia i cierpienia kończyn Zimne kończyny dziwne kołatanie serca ból w klatce na pachnieta szyja po obu stronach dziwne uczucie cierpienia karku zaburzenia widzenia sami widzicie ja juz nie wiem co mam robic:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.