Na co wskazują moje wyniki badań?

Witam. Czy mogłabym prosić o zinterpretowanie wyników? Wyszło mi w Odczynie Biernackiego 20 [2-12] Glukoza w surowicy. 50 [70-99] Morfologia krwi: Limfocyty% 53.1 [20,0-50,0] Granulocyty% 41,5 [45,0-80,0] Hematokryt 33,8 [37,0-47,0] Glukoza ujemny Bilirubina słabo dodatni Ciała ketonowe dodatni Erytrocyty ujemny pH 6,0 Białko ślad Urobilinogen 0,2 Azotyny ujemny Leukocyty dodatni Nabłonki-wielokątne-liczne Leukocyty-20-40 w polu widzenia Inne-bakterie-liczne Co to wszystko oznacza i na co wskazują moje wyniki? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi

Lek. Paweł Szadkowski

Podała pani niepełne wyniki. Badania mogą wskazywać na zakażenie układu moczowego. W celu interpretacji należy udać się do lekarza ponieważ same wyniki laboratoryjne bez zestawienia ich z obrazem klinicznym nie pozwalają na rozpoznanie. Warto powtórzyć badanie ogólne moczu (opcjonalnie również z posiewem) i glukozę w surowicy na czczo.