Na czym będą polegać badania w szpitalu na oddziale endokrynologicznym?

Dostałam skierowanie do szpitala na oddział endokrynologiczny? Na czym będą polegać badania w szpitalu na oddziale endokrynologicznym?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Mówiąc ogólnie podczas pobytu w szpitalu zostanie dokładnie zebrany wywiad, zostanie Pani dokładnie zbadana, a ponadto przeprowadzone zostaną liczne badania laboratoryjne oraz obrazowe. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który wystawił Pani skierowanie.