Nadal mam ochotę na kawę i papierosy - czy to normalne w ciąży?

Witam serdecznie, jestem w 6. tygodniu ciąży. Czytam o różnych objawach w ciąży i u mnie zgadza się owszem ból i powiekszenie piersi, apetyt, zmęczenie i senność, ale martwi mnie to, że wciąż mam ochotę na papierosa i kawę, do tego czuję ból w prawym jajniku promieniujący aż na całą nogę, odczuwam to tak co drugi dzień, czasem krótko czasem nawet godzinę, no i bolą mnie plecy jak dłużej się nie położę. Po leczeniu hormonalnym udało mi się zajść, ale niestety straciłam tę ciążę, a teraz zaszłam nawet nie wiem kiedy bez leczenia, które wcześniej wydawało się konieczne i bardzo się boję. Proszę o odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam

Witam serdecznie.
Większość objawów, które się u Pani pojawiły są typowe dla początku ciąży. Jedynie niepokojący jest ból promieniujacy do nogi. Dlatego powinna Pani w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam