Nadwaga i stłuszczona wątroba po usunięciu zaawansowanego raka szyjki macicy

Rok temu wycieto mi zawansowanego raka szyjki macicy(39 lat) po radio hemio i brachio mam codziennie po 4,5 biegunek z skurczami.Po diagnozie okazało sie ze mam stłuczoną wątrobę i mocno obtluszczona(nie wiem co to znaczy) a od 3 miesięcy brzuch mam coraz większy i waga sięga 75 kg (155 cm wzrostu)dodam ze jem tak jak zawsze co mam robicgdzie sie udac i co zrobic z ta nadwaga nic nie pomaga. Pomocy

Proszę pilnie zgłosić się do lekarza z prośbą o wykonanie badań USG jamy brzusznej oraz morfologii, AST, ALT, GGTP, ALP, LDH ( to podstawowe badania oceniające funkcję wątroby ). Dietę można ułozyć tylko i wyłącznie po analizie Pani badań.
Proszę do tego czasu zażywać Essentiale forte 3x1 kapsułka.
Najważniejsze jest wykluczenie powikłań chemioterapii.
pozdrawiam,
Iwona Krędzielak- Manikowska