Nadwaga, nadciśnienie a bóle w nadbrzuszu

Wysłałam wyniki badań wspomnę że od 2 lat wykryto u mnie nadciśnienie miałam kilkakrotnie zmieniane leki ale trudno je zbić czasami dochodzi 180/120 poza tym odczuwam lekkie bóle w prawym nadbrzuszu i czasami z lewej strony w okolicach żołądka ponad 10 lat temu wykryto lekką arytmię ale nie jest leczona . Ostatnio źle się czuję w ciągu 4 lat przytyłam 30 kilogramów nie mogę schudnąć mimo prób odchudzania a waga ciągle rośnie czasami miewam biegunki nadmiernie się poce i mam zawroty głowy

ma pani ŹLE LECZONA NADCISNIENIE, ŹLE LECZONA OTYŁOŚĆ, możliwe również bóle wątroby spowodowane tzw tłuszczowym zapaleniem wątroby lub kamice pęcherzyka..

Istotny spadek wagi prawdopodobnie znacznie zmniejszy te dolegliwości.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz