Nadżerki w obrębie żołądka a Omeprazol

Od roku mam cuchnący oddech, i żółty język, pobolewał mnie również żołądek, 2dni temu miałem gastroskopie, są pojedyńcze nadżerki na dnie żołądka, biorę Omeprazolum na to, ale nie wiem czy to może Helicobacter Pyroli? Jak ja mam to sprawdzić? z dnia na dzień jest coraz gorzej, myślałem że ta gastroskopia wszystko wyjaśni, a jednak się myliłem. Co mam robić? jakieś może wymazy z gardła, nosa, ucha? Gdzie ja mam się kierować? Ja już sam nie wiem co mam robić, wszystko mnie dobija.Pomóżcie Mi!

Lek. Tomasz Budlewski

A nie było pobranego badania w czasie gastroskopii? wtedy wynik jest najbardziej pewny. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.