Nagły ostry ból w okolicach pępka

Nagły ostry ból w okolicach pępka pojawił się podczas wstawania z krzesła i podnoszenia 9 kiligramowego dziecka, po chwili ustąpił gdy nacisnelam w te okolice również go czolam ale lekko i podczas wciągania brzucha. Spóźnia się równie miesiączka (34 dni) zawsze miałam regolarnie, czasem bóle w piersiach, ciążę wykluczamy na 100% jestem dziewicą.

Jeżeli ból ustąpił i nie nawraca, trudno jest go dalej diagnozować. Proszę poprosić lekarza rodzinnego, żeby zbadał pod kątem ew. przepuklin i innych dolegliwości. W przypadku nawrotu dolegliwości, proszę udać się do chirurga.