Napięty brzuch, bezsenność, opuchnięte nogi i napady potu a niedobór magnezu w 26. tygodniu ciąży

Ostatnio mialam wyskok cisnienia ok 160/83 i wysoki puls 143,uprzednio mialam zapalenie pecherza.jestem w 26 tyg. ciazy. Ciagle teraz zmagam sie z napietym brzuchem, czesta bezzennoscia, opuchnietymi nogami i napadami potu, mialam dwa tyg. silny skurcz lydki w nocy i teraz tez mi sie wydaje, ze mam na ciele pulsujece punkty.Czy to moze byc brak magnezu, nikt nie zaoferowl mi zadnych suplementow(przebywam za granica), po badaniach niby ok, czekam tylko na krew?czy powinnam wiecej brac magnezu?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagana jest konsultacja u lekarza prowadzącego, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.