Napięty brzuch przy nieżycie żołądka

Wigilia, a ja za prezent chce jedynie zdrowie. Zaczne od tego ze 2 mies temu bylem w szpitalu bo cos mialem z zoladkiem i wykryto niezyt zoladka cos z blona sluzowa dostalem omeprazol naczczo i "pepcid" tyle wiem z angielskiego. Bralem leki i mi przeszlo. Od 5 dni wrocilo. Mam dziwnie napiety brzuch, nie boli tylko takie uczucia uklucia z lekko piekacymi ale lekko bo zgagi nie mam , troche mi sie odbija, do tego momentami podchodzi mi do gardla:( Omeprazol+dieta od 5 dni ale nic mi nie pomaga;(

Aleksander Ropielewski

Stosuje Pan właściwe leczenie dla choroby wrzodowej. Niestety nie zawsze efekty udaje się uzyskać w krótkim czasie od czasu rozpoczęcia leczenia. ponadto należy przeprowadzić badanie na nosicielstwo h.pylori oraz skontaktować się z gastrologiem. Objawy jakie Pan zgłasza są typowe dla choroby wrzodowej.