Narośle w okolicy miejsca intymnego dwa miesiące po porodzie

Witam, w okolicach miejsc intymnych. pojawiają mi się (już 3) dziwne ,,narosle". Widać, że wypełnione są krwią. Czuć, że nie są jedyniena powierzchni, a głęboko pod skóra. Po naciśnięciu wręcz wystrzeliwuje krew z dodatkiem ropy (mam wrażenie, że ropy nie jest dużo, a krwi mnóstwo), a następnie krew leci jeszcze przez jakiś czas. Nie wiem czy ma to znaczenie (hormony?), ale jestem 2 miesiące po porodzie i aktualnie karmie piersią. Co to takiego i jak bardzo panikować? Z góry dziękuję za odpowied

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie i jak naszybciej udać się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.