Nawrót depresji i słyszenie głosów

Niecały rok temu miałam objawy depresji, ciągle płakałam, samookaleczalam się, miałam myśli samobójcze. Czasem łykalam po kilkanaście tabletek, ponieważ to mnie uspokajało. Jakoś udało mi się to pokonać.Niedawno to wróciło, ale słysze też glosy, namawiające mnie do pionowego cięcia się, do robienia innych złych rzeczy. Powinnam się udać do lekarza? Czy to depresja?

Marta Mielniczuk

Wymaga Pani specjalistycznej pomocy, proszę jak najszybciej udać się do lekarza. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Pani objawy są niepokojące. Proszę udać się do lekarza POZ. Może okazać się konieczna konsultacja u lekarza specjalisty/psychiatry.
Pozdrawiam