Negatywne testy ciążowe i niepełny stosunek w 16 dniu cyklu a ryzyko ciąży

16 dnia cyklu mój chłopak włożył mi członka na 30s. Były to dni płodne(obserwacja temp. i śluzu) 10 dni po tym wykonałam test ciążowy sikany i B-hcg, obydwa negatywne, wynik <1.0 12 dnia po stosunku wykonałam kolejny test, również negatywny. Dziś jest 29 dzień cyklu. Pobolewają mnie piersi oraz jajnik, mam wzmożony apetyt, biały gęsty śluz oraz podwyżoną temperaturę. Jak duże jest ryzyko ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.