Negatywny wynik testu ciążowego a starania o dziecko

Witam staram się z dziewczyną o dziecko tylko tutaj jest problem że ma nie regularny okres 28 lub 27 dni a trwa 7 dni ostatnio miała 19 a skończył jej się 26 jakie ma dni płodne , a i czy jak ma mdłości wieczorne czasami zawroty bóle w prawym jajniku kucia częste a testy pokazują negatywne czy jest możliwość że jest w ciąży z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy teoretycznie mogą być wynikiem ciąży. Jeśli jednak testy ciążowe są negatywne a Państwo mają wątpliwości, proszę wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi. A propos dni płodnych to w tym cyklu są to dni między 28 listopada a 4 grudnia. W kolejnym cyklu będą to dni między 25 a 31 grudnia.