Nerwica i przytycie a ryzyko chorób serca

Witam mam 26lat. Nie pale,nie pije,mam normalną wage (jedynie przytylam na brzuchu po ciąży). Ciśnienie mam okolo 100\60ale puls s spoczynku okolo 85. Czy to cos groźnego?mam nerwice,biore propranolol, martwir sie o serce bo w rodzinie wszyscy umieraja na zawal. Ekg wyszlo dobrze . Czy powinnam sie martwić o serce?cholesterol w normue.!

Witam,

Jeżeli "wszyscy w rodzinie umierają na zawał" to warto zastanowić się jaki jest w rodzinie sposób radzenia sobie ze stresem i emocjami.

Pozdrawiam serdecznie