Nie czuje lęku. Po prostu nie mogę już wytrzymać - czy to depresja?

Witam, Mam 18 lat i od pewnego czasu (rok może dwa lata) czuję się strasznie. Przytłacza mnie moje otoczenie. Nie czuje lęku. Po prostu nie mogę wytrzymać. Przytłacza mnie moje miasto, mój dom wszystko co się wiąże z najbliższym otoczeniem. Nie widzę tu żadnego urozmaicenia. To wszystko jest szare i nudne. W szkole jestem ciągle zdenerwowany. Nie chodzi tu o stres przed sprawdzianami czy innymi takimi rzeczami. Postawa moich kolegów i koleżanek wydaje mi się żałosna. Moje życie stało się nudne. Nie widzę szans na możliwość rozwijania się.

18 LAT ponad rok temu

Witam

Mam wrażenie, że umknął Ci sens życia, znajdowania zadowolenia w małych rzeczach każdego dnia. W Twoim wieku dużą rolę w kształtowaniu nastroju i stosunku do świata odgrywa gospodarka hormonalna organizmu.

Niestety wszelkie niepokojące nas objawy należy skonsultować z lekarzem lub psychologiem, dlatego bardzo namawiam Cie na wizytę u specjalisty.

Powodzenia i pozdrawiam