Niechęć do mleka u 4-miesięcznego dziecka

witam, od tyg zmagam się z problemem iż moje dziecko nie bardzo chce jeść mleczko w dzień jak i w nocy, Amelka ma 4 miesiące, przy podawaniu płacze, wierzga nogami i bardzo krzyczy, je co 4 lub 5 h, podaje jej mleko tylko i wyłącznie wtedy jak zaśnie. jutro postanowiłam, że kupie kleik ryżowy i zobaczę czy będzie chciała jeść. i dodam,że Amelka je modyfikowane mleczko. z góry dziękuję za odpowiedz.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli Córeczka nie chce jeść w dzień ale podczas snu je normalnie można wykluczyć wady anatomiczne czy choroby. Być może posiłek Jej nie smakuje. Dziecko jak każdy człowiek ma swoje ulubione smaki i niektóre mogą jej po prostu nie pasować. Proszę spróbować czegoś innego. Chciałabym nadmienić iż w tym wieku dziecko warto karmić na żądanie, czyli w momencie gdy samo tego chce.