Niedobory odporności i częstre przeziębienia

Witam. Mam 26 lat i mam problem z odpornością. Parę lat temu przeziębienie i choroby z tym związane były bardzo rzadkie wręcz był ich brak. Od kilku lat często choruję w odstępach ok 2-3-4 m-ce. Dolegliwości to katar, ból gardła, kaszel, gorączka, bóle głowy itp. Chciałbym dowiedzieć się co może być tego przyczyną że moja odporność tak się zmniejszyła oraz co mogę zrobić bym mógł tą odporność zwiększyć? Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy może mieć to negatywny wpływ na jakość plemników?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z immunologiem klinicznym w celu przeprowadzenia diagnostyki i ustalenia przyczyny nawracających infekcji. Infekcje zwłaszcza z gorączką mogą obniżyć jakość nasienia.