Nawracające przeziębienia u 27-latka

Witam, bardzo często czuję się przeziębiony ( ból gardła , ból mięśni, pocenie się , gorączka) Wcześniej leczyłem się około pół roku na zapalenie zatok stwierdzono ze zatoki mam zdrowe (zdjęcie rtg i wyniki z krwi) lecz w szpitalu lekarz nie mógł określić skąd ciągle nawracające przeziębienie , dodam ze brałem bardzo dużo antybiotyków i innych leków podczas leczenia zatok , brałem także na odporność broncho vaxom i ismigen nic nie pomaga co dalej robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. jeżeli lekarza powyższej specjalności nie stwierdzi przyczyny, sądzę że warto byłoby udać się do lekarza immunologa klinicznego.