Niemożliwy zabieg histeroskopii przy polipach na macicy

Witam, mam polipy na macicy.Czekam na operacje poniewaz niemozliwy jest zabieg histeroskopii. Ostatnia miesiaczke mialam 22 sierpnia. Od poczatku tego miesiaca pobolewal mnie dol brzucha.Wczoraj bylam w szpitalu bo bol byl nie do zniesienia.Uslyszalam ze moze to byc przez polipy badz owulacje. Czy to mozliwe ze owulacja trwa prawie dwa tygodnie?Jaka moze byc inna przyczyna?Bol jest jak na miesiaczke czasem klujacy..do tego zauwazylam dziwny sluz. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej owulacja to nie. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.