Nieregularne miesiączki u 26-latki a śluz

witam mam 26 l mama 2 corek. okres mam niereguralny wczesniej miałam 25-27.07-15r 3 dni pozniej 31.08-04.09 pozniej 22.10-26.10 dalej 26-27.11 tylko śluz brązowy i w 24-27.12 i od 6.01 mam mdłosci piersi bola swedza zaparcia i zgaga sie zdarza brzuch i krzyze rownież.... od grudnia współżyje testy wykonane negatywnie.... w pochwa jes bardzo ciemno czerwona wargi sa różowe ale końce ciemno brązowe nie raz pod szaro-nieb

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia dodatkowych badań celem ustalenia przyczyny zaburzeń miesiączkowania nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi odnośnie możłiwej przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z ginekologiem.