Nieregularne miesiączkowanie a starania o dziecko

Witam, od sierpnia staramy się z mężem o drugie dziecko,z pierwszym nie było problemu zaszłam od razu, jednak teraz od kiedy sie staramy mam nieregularne miesiaczki, wczesniejsza trwała dobę, a teraz dostałam 11 dni przed terminem. Do tej pory były one regularne. Nie wiem co myśleć, jesteśmy oboje zdrowi, ja uczeszczam do ginekologa i nawet w tym roku miałam poprawną cytologię. Dlaczego podczas starania się moje cykle się zróżnicowały? Pomocy!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u ginekologa.