Nieregularne okresy po porodzie

Witam, mam 23 lata i 3 letniego synka. Od czasu porodu mój okres jest trochę nieregularny, raz spóźnił mi się ponad 2 tyg. lekarz przepisał mi luteinę 50 na wywołane, późnej okres wrócił do normy. Teraz znowu spóźnia mi się 20 dni, występuje tylko obfity, mlecznobiały śluz. Ciąże raczej wykluczam. Jakie mogą być powody takich zaburzeń?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby całkowicie wykluczyć ciąże proponuję wykonać test ciążowy. Jeżeli będzie ujemny proszę zgłosić się ponownie do ginekologa.
Pozdrawiam