Nieregularne, zbyt obfite miesiączki a migreny

Witam, Mam problemy z miesiączką - a dokładniej jest ona nieregularna, zbyt obfita, głównie same skrzepy, a w niektórych miesiącach tylko 2-dniowe plamienie (prawie czarne). Do tego bardzo bolą mnie jajniki, nie tylko podczas okresu więc chyba czuje ten moment owulacji. Poza tym podczas okresu jest mi słabo i nie mam na nic siły. Brałam tabletki antykoncepcyjne niestety nie zlikwidowały problemu żadne mi nie pasowały, miałam okropne migreny. Na usg wyszło wszystko wyszło ok

Małgorzata Panek

Wskazana byłaby ocena poziomu hormonów płciowych we krwi. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam