Nieregularny okres i ból dołu pleców

Problem z okresem.Witam,mam 18 lat i już od dłuższego czasu mam problem z okresem.Od 5 miesięcy spóźnia mi się i to już nie pierwszy raz tak po prostu pojawia sie a potem znika na kilka miesięcy.To tego mam problem z dość długim już(ok 1,5 r i nawet czasami nie mogę się ruszyć i chodzić) bólem kręgosłupa i teraz z bólem na dole pleców z prawej strony.Wykryłam też dość sporego guza w lewej piersi który zaczyna mnie boleć.Nie chcę niepotrzebnie chodzić po lekarzach ale zaczynam sie już martwić.

Lek. Tomasz Budlewski

prosz ekoniecznie udac sie do lekarza ginekologa, konieczna jest diagnostyka i ewentualne leczenie.