Nierówny puls a picie kawy

Szanowni Panstwo mój tato jest po zawale mam pytanie czy jak tata wypije kawe to może powodować mijanie jednego bicia pulsu . czy kawa może być powodem ? ponieważ kiedy mieży ciśnienie omija mu jedno uderzenia pulsu czyli serca . czy kawa może zaburzać uderzenia serca ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kawa raczej nie jest powodem objawów Pani taty, radzę udać się do lekarza, który sam zmierzy ciśnienie oraz tętno i oceni czy konieczna jest dalsza diagnostyka.
Pozdrawiam