Niestabilność i wypadanie kręgów po wizycie u kręgarza

Witam, mam 19 lat. Kilka miesięcy tamu udaliśmy się rodzinką do kręgarza, ponieważ mój tato ma problemy z kręgosłupem. Kręgarz "przebadał" nas wszystkich. W moim przypadku okazało się, że mam wysunięty jeden kręg, który "nastawił" od tamtej pory moje kręgi są jakby niestabilne i "wypadają". Myślałam, że zrobiłam coś nie tak po wizycie i dlatego kręg ponownie "wyskoczył". Ale niestety po kolejnej wizycie było to samo. Dlaczego tak się dzieje? Ido jakiego specjalisty się teraz udać?

Przede wszystkim polecam sprawdzić do kogo się udajemy. Nawet zapytać czy jest dana osoba jest fizjoterapeutą. Nie polecam tzw "kręgarzy", polecam fizjoterapeutów, terapeutów manualnych bądź osteopatów. Wszelkie manipulacje ("nastawiania") muszą być poprzedzone pogłębionym wywiadem zdrowotnych i badaniem przedmiotowym czy testami funkcjonalnymi.