Nieustające poczucie winy

Witam od jakiekos czasu mam mysli ze ktos mi zrobil jakoms krzywde albo ze ja zrobilam cos zlego chociaz naprawde nic takiego nie pamietam.

Witam,
Czasami relacje z ludżmi stają się tak niezrozumiałe,że mogą wyzwolić mechanizm samoobwiniania.Łatwiej wtedy wyjść z inicjatywą naprawy.Jeżeli jednak nie ma takiego powiązania,albo nie mozna go odnależć,najlepszym sposobem jest zasięgnąć pomocy specjalisty i poprzez odpowiednie techniki rozpoznać prawdziwą przyczynę niepewności.Wtedy będzie wiadomo z czym mamy do czynienia i jak sobie można pomóc bez zadręczania i samooskarżania.
Serdecznie polecam i pozdrawiam

Warto skonsultować tę sprawę w cztery oczy w gabinecie psychologa. Może być to problem "tymczasowy" wynikajacy z jakichs sytuacyjnych stresów czy lęków, ale moze też wskazywać na początek jakiegoś głębszego zaburzenia. Proszę to skonsultować ze specjalistą. Pozdrawiam.