Nieustający ból brzucha po przejedzeniu - jak złagodzić dolegliwości?

Witam. Mam 23 lata. Problem zaczął sie w Święta gdy przy stole poczulem iż sie zapchalem. Popilem i przeszlo. Baaaardzo duzo zjadlem. Cala noc bolał mnie brzuch i nie moglem spać. Po tabletce lekko przeszlo. Problem utrzumuje sie do teraz. Brak goraczki, brak wymiotow, brak biegunki. Gdy wypuszcze gazy czuje jakby bylo lepiej, ale z tymi gazami tez nie jest kolorowo, malo co ich jest. Caly czas bulgocze mi w brzuchu. Jest lekki problem z oddaniem kału, uzylem raz czopka glicerynowego i pomoglo. Bol na chwile przeszedl. Boli zoladek, czuje czasami jakby klucie w sercu. Korzystalem z kropli zoladkowych a teraz ulgix max. Prosze o jakąś porade. Pozdrawiam.

Proszę zazyc espumisan 3x2 tbl , rozkurczowo no-spa , dieta lekkostrawna . Jeśli objawy nie zmiejsza się lub nasila , konieczna będzie osobista wizyta u lekarza