Nisko osadzony brzuch na początku czwartego miesiąca ciąży

mam nisko osadzony brzuch cały czas żle sie czuje boli mnie głowa jestem na poczatku 4 miesciaca ciazy. dodam ze mam bolesci w dole brzucha jak sie gwałtownie podniose czuje dziecko nad spojeniem łonowym dodam ze to moja 3 ciaza dwie poprzednie znioslam bez zadnych objawow

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i badanie, bez tego nie jestem w stanie udzielic porady