Nocne bóle nogi u cukrzyka

8tyg temu doznalem kontuzji lewej nogi, trenowalem nadal przez co bardziej obciazalem prawa noge, od tyg 2 godz po zasnieciu boli mnie prawa noga (od kolana do stopy) ból ma dziwną forme jakby rozrywajaco-piekącą. Jestem cukrzykiem ale zdrowo sie zywie jestem sportowce. Z cisnieniem i chol. nie mam problemow, pijam troche wiecej kawy, drinkow, objaw nie wskazuje na neuropatie, czy mozliwe ze takie bole w nocy wystepuja od przemeczenia tej nogi albo jakis ucisk na nerw? tabl. przeciwbólowa pomaga

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wynikać z przeciążenia, wystąpienia jakiegoś niewielkiego urazu. W razie nie ustępowania objawów proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego.