Nudności i ból kończyn po zjedzeniu grzyba

Witam. Proszę o pomoc. Wczoraj zjadłem pól małego rydza i po godzinie zaczęły występować nudności i bolały mnie kości zwłaszcza w kończynach dolnych które bolą do dziś. Niewiem czy to wina tego grzyba czy może pokarm gdyż rano miałem mdłości przez jajecznicę i energetyczny napój do tego jeszcze przed zjedzeniem grzyba chyba mnie przewiało na dworzu . Tydzień temu zakończyłem leczenie anginy. dziś mam bol gardła i boli głowa i kości (tka samo jak w tej choorbie anginie)
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą być spowodowane nałożeniem się niestrawności i infekcji wirusowej.