Nudności i wymioty a negatywne wyniki testów ciążowych

Moja kobieta miała zapalenie płuc i brała antybiotyki. Kochaliśmy się zawsze w prezerwatywie. Spóźniała się miesiączka 2 tygodnie i 3 dni. Okres dostała wczoraj. Wykonaliśmy 3 testy ciążowe jeden po południu 11 dni po planowanej miesiączce i wynik negatywny, kolejne dwa były wykonane 2 tygodnie po planowanej i oby dwa znów negatywne. Niepokoi mnie tylko że miała tydzień rano nudności, ale wymotywała tylko 2 razy zaraz jak zjadła śniadanie. Nudności przeszły. Na ile % może być w ciąży.

Witam serdecznie.Trudno określić procentową szansę na ciążę. W tym jednak przypadku objawy mogą sugerować wahania hormonalne. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać warto skorzystać z porady ginekologa.