O czym może świadczyć kłucie w klatce piersiowej, łokciu oraz pulsowanie w różnych częściach ciała?

Więc tak. Nigdy nie chodziłem do lekarza aż nagle... Kilka miesięcy temu siedziałem w domu i nagle zrobiło mi sie strasznie dziwnie jak bym dostał jakiegoś ataku świadomości, nie mogłem sie koncentrować, małe problemy z pamięcią nie wiedziałem co mi jest, strasznie bolało mnie pod mostkiem, myśli wychodziły z mojej głowy (ciężko to opisać może apatia) poszedlem do szpitala w Angli, dali mi tabletke i wysłali do domu, stwierdzili u mnie glodówke około miesiąca.. schódłem 5kg i bylem u ditetyka zapisał mi diete... pomagało lecz mało, przyjechałem z tym do Polski w trakcie jazdy do polski gdy próbowałem zasnąć obudziło mnie brak tlenu czułem jakbym powietrza nie mógł złapać... (obraz mi się rozlewał) lekarz rodzinny zapisał mi tabletki kazał przestać palić papierosy i kazał zrobic rtg klatki czego nie zrobiłem, od momentu kiedy zacząłem pić dużo wody około 4litrów dziennie zaczynało mi sie poprawiać to jak człowiekowi się poprawia to już przeważnie przestaje robić to, pojechałem z tym spowrotem do angli przyznam że tam studiuje a angielsy lekarze mało co są mi w stanie pomóc... za to zacząłem brać tabletki które przepisali mi tam w angli... i od tego momentu mam kłucia w klatce piersiowej czasami w łokciu lewym, pulsujące fale w różnych częściach ciała nogi, ręka, brzuch, klatka piersiowa, straciłem przy tym trochę węch mam zapchane zatoki, gdy przełykam śline uchy mi się zatykają, przyjechałem ponownie do Polski bo się martwię że to może być coś powarznego, byłem u lekarza rodzinnego przepisał mi antybiotyk i różnych 6 innych leków przeciw bólowych.. dodam że po antybiotyku strasznie boli mnie głowa. proszę o pomoc bo jak mam chodzić po lekarzach i mają mi przepisywać rózne leki to wole się dowiedzieć może od waszej strony z góry dziękuję.

Niestety my z poziomu portalu na odległość nie możemy Panu pomóc. Trzeba zrobić podstawowe badania lab., EKG, zebrać z Panem uporządkowany wywiad. Głodówka nie jest żadną metodą leczenia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.